Visose Baltijos šalyse aukščiausiai iškilusio Helios City pastato paskutiniuose 26-27 aukštuose - prestižinė vieta renginiams SILVER SKY.

Ieškantys išskirtinės vietos verslo renginiams ar asmeninėms šventėms savo svečius dabar galės pakviesti į panoraminį SILVER SKY, įsikūrusį aukščiausiai iškilusio Helios City pastato paskutiniuose 26-ame ir 27-ame aukštuose su 320 kv.m. ploto atviromis terasomis. SILVER SKY primena Amerikos dangoraižiuose įkurtas prestižines pobūvių vietas. Tai – vien tik uždariems renginiams skirtos patalpos, besitęsiančios per du aukštus ir pasiekiamos tik liftu, atsidarančiu specialaus pulto pagalba. Pro daugiau kaip 3 m. aukščio langus atsiveria įspūdingi Vilniaus senamiesčio ir Neries pakrantės vaizdai.

SILVER SKY 26 aukšte įkurta banketinė salė gali būti parengta furšetui arba iškilmingoms vaišėms prie atskirų stalų. Dekoruota paveikslais ir pagal specialius užsakymus Vokietijoje sukurtais prabangiais interjero elementais, banketinė salė suteikia tiek prestižinės vietos, tiek jaukios namų aplinkos pojūtį.

27-ojo aukšto salėje įrengtas vienintelis Lietuvoje ledo baras, kuriame ledas atšaldantis ant jo statomus gėrimus užauginamas per 3 dienas.

Pagal specialų užsakymą iš Vokietijos atgabentas „Steinway“ fortepijonas ir pats atlieka įvairius muzikinius kūrinius.

Kontaktinis asmuo užsakymams: Liudmila Gurskaitė Mob. (+370) 618 05 755, Tel. (+370 5) 210 5136